صرف نظر از اندازه پروژه شما ، ما پروژه شما را با دقت و کیفیت بالا انجام خواهیم داد

تولید و توسعه نرم افزار های کاربردی

از کوچکترین میکروکنترلرها و ساده ترین نرم افزار ها تا سخت افزار ها و نرم افزارهای خیلی پیچیده ، کیمیا صنعت همواره در طراحی و توسعه نرم افزار های مربوطه در کنار شما است

ما بر اساس سالها تجربه و دانش فنی گسترده در انجام پروژه های متفاوت بهترین پیشنهاد را در طراحی پروژه شما پیشنهاد خواهیم کرد. استفاده از میکروکنترلر های ارزان قیمت برای پروژه هایی تا تیراژ بسیار بالا و تولید نرم افزارهای قدرتمند بسیار حائز اهمیت است.

استفاده از میکروکنترلر های ارزان قیمت و قدرتمندی مانند هولتک (HOLTEK) در تولیدات با تیراژ بالا بسیار اقتصادی و مناسب می باشد. منتها به علت خاص بودن سخت افزار این میکروکنترلر ها و محدودیت های خاص منابع سخت افزاری آنها ، برنامه نویسی برای این میکروکنترلرها ( برنامه نویسی هولتک ) پروسه ای پیچیده داشته و تعداد بسیار کمی از شرکت ها در این زمینه فعالیت دارند. کیمیا صنعت یکی از قدرتمندترین های این عرصه بوده و محصولات بسیار زیادی با استفاده از میکروکنترلر های هولتک (HOLTEK) طراحی و روانه خطوط تولید نموده است. برنامه نویسی هولتک در نوع خود مشکل و پیچیده بوده و برای رسیدن به بهترین بازدهی نیاز به مهارت و تجربه زیادی در این زمینه دارد.

در پروژه های پیچیده تر نیز با استفاده از میکروکنترلر های آرم (ARM)  یا FPGA طراحی های منتوعی داشته ایم.

بهترین کارایی نرم افزاری در مناسب ترین سخت افزار را با کیمیا صنعت تجربه کنید

کیمیا صنعت به لطف تجربه گسترده خود در زمینه تولید نرم افزار و برنامه های جاسازی شده(Embedded)، خود را متمایز می کند.

ایده یا طرح پروژه ای را دارید؟! ما استقبال می کنیم...

برای جلوگیری از خطر کردن و هزینه های غیر ضروری
فقط با افراد حرفه ای کار کنید